bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Ovaj četvrtak ispred Hotela Bigeste

Jeste li spremni za kušanje ljubuških vina?

Ljubuški vinari su na posljednjem svjetskom natjecanju "Decanter" osvojili brojna priznanja, pa je ovo dobra prilika upoznati se s nagrađenim vinima uz glazbeni program
12.08.2021. u 08:25
text

Pozivamo Vas da s nama podijelite drugo predstavljanje Udruge vinogradara i vinara Ljubuški!

Udruga vinogradara i vinara Ljubuški organizira manifestaciju "Kušaj Ljubuška vina" koja će se odžati u četvrtak, 12.8.2021., s početkom u 20.30 sati ispred Hotela Bigeste u Ljubuškom.

Svoja vina predstaviti će ljubuške vinarije:

- Vinarija Buntić
- Podrum Begić
- Vinarija Majić
- Vino Milas
- Vinogradi Nuić
- Obiteljski podrum Sušac
- Vinarija obitelji Škegro
- Vinarija Keža

Podsjetimo, ljubuški vinari su na posljednjem svjetskom natjecanju "Decanter" osvojili brojna priznanja, pa je ovo dobra prilika upoznati se s nagrađenim vinima uz glazbeni program (Bend Trio Good Times) i druženje.

Koncept kušanja vina bit će baziran na principu davanja kaucije za čašu te kupovinu bonovima. Radujemo se vašem dolasku u što većem broju!

Dobrodošli!

comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO