bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Elita

Vjenčanje Jeffa Bezosa i Lauren Sanchez - slavne face stižu sa svih strana svijeta

Na raskošnom vjenčanju Jeffa Bezosa u Veneciji okupile su se najveće zvijezde, od obitelji Kardashian, preko Leonarda DiCaprija do Orlanda Blooma.
27.06.2025. u 10:26
text

Osnivač Amazona i milijarder Jeff Bezos te američka novinarka Lauren Sanchez započeli su svoje raskošno trodnevno slavlje vjenčanja u Veneciji, u Italij.. Očekuje se prava glamurozna zabava s elitnim gostima, od milijardera i političara do holivudskih zvijezda.

Već u četvrtak, mnoge slavne osobe počele su stizati u grad. Među onima koji su već viđeni u Veneciji su kraljica Jordana, obitelj Kardashian, Oprah Winfrey, Orlando Bloom i suosnivač Microsofta Bill Gates.

Ivanka Trump i Jared Kushner u grad su stigli još u utorak, uživajući u ljepotama Venecije i shoppingu prije početka proslava, izvještava Reuters.

Očekuje se oko 200 do 250 uzvanika s A-liste, a cijelo slavlje navodno će koštati vrtoglavih 50 milijuna dolara.

Među gostima su i Leonardo DiCaprio, Usher, te mnogi drugi poznati iz svijeta filma, glazbe i politike.

Slavlje izazvalo i kritike

Iako neki stanovnici pozdravljaju ceremoniju i novac koji se slijeva u grad, drugi kritiziraju ovakve događaje kao još jedan dokaz da je Venecija postala igralište za svjetsku elitu.

Par stigao helikopterom, ceremonija bez pravnog statusa

Jeff Bezos i Lauren Sanchez u Veneciju su sletjeli helikopterom u srijedu, a odsjeli su u luksuznom hotelu Aman, piše MSN. 

Obred vjenčanja očekuje se u 27.lipnja, na malenom otoku San Giorgio Maggiore, nasuprot Trgu svetog Marka. Ipak, kako prenosi visoki gradski dužnosnik, ceremonija neće imati pravnu težinu prema talijanskom zakonu.

comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO