Winter Open 2012 plesni turnir se ovaj vikend održao u Banja Luci, ovaj turnir je okupio 900 plesača iz 28 plesnih organizacija, i 6 zemalja sudionica.
U prepunoj sportskoj dvorani Obilićevo, pred stručnim okom 7 inetrnacionalnih plesnih sudaca iz regije i jakom konkurencijom, mostarski plesači iz PC ProDance su se izborili za vodeće pozicije, što potvrđuje njihovu kvalitetu.
Najmladji plesači PC ProDancea koji su išli na turnir u kategoriji show dance djeca ( 9-12 godina ), osvojili su prvo mjesto na ponos njihove trenerice Ane Marić i njihovih roditelja koji su mi bili velika podrška s tribina. U kategoriji Latin show cure su izborile drugo mjesto, samo je Makedonija od njih bila bolja. U kategoriji street dance juniori podruznica ProDancea Buna je osvojila drugo mjesto, a Exercitus kao i do sada prvo mjesto. Najnovija ProDance grupa “ THE UNTOUCHABLE FLAME “ u hiphop verziji zapalile su banjalučku publiku osvojivši 1.mjesto.
"Na turniru su naši plesači još jednom pokazali koliko su dobri, sav trud se isplatio. Bilo je jako naporno biti u dvorani cijeli dan, ali smo se svi jako dobro zabavili i uživali na plesnom podiju. Ja sam ponosna na svoje najmlađe, osim sto su pobijedile konkurenciju, dobile su pohvale od sudaca na izvrsnom nastupu. Velike hip-hoperice su briljirale uz činjenicu da plešu zajedno tek 2 mjeseca i ovo im je prvi zajednički nastup, koji je ujedno bio i natjecateljskog duha. Još mnogo truda i prolivenog znoja je ispred njih, ali se nadam i ja, kao i druga trenerica Ivana Marić da će pokazati svoj plesni talent i ono što znaju. Veliko hvala našim plesačima i jako smo ponosni na njih!" izjavila je za Bljesak.info trenerica Ana Marić.