bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Ugodno

Mostar: Večer dizajna i poezije

19.05.2016. u 22:07
text

U restoranu 'Tenis centar' u četvrtak navečer održana je nesvakidašnja svečanost gdje su predstavljeni modni kreatori i dizajneri, uz poetske stihove.

Događaj je organizirala udruga 'Zen & Mostar fashion art' (MFA). Tijekom večeri predstavljene su modne kreacije Razije Kokanović iz Tomislavgrada, Selme Jupić iz Mostara, Alise Teletović iz Sarajeva, te nakit koji je dizajnirala Meliha Nametak - Long iz Mostara.

Večer je svojim stihovima obogatila pjesnikinja Anita Martinac, dok je voditeljica večeri bila Željka Šaravanja.

Odjevne predmete i nakit prezentirale su članice Stolačkih mažoretkinja.

MFA oduvijek je bio sinonim za modnu nepredvidivost i originalnost čiji koncept i sadržaj uvijek nadilaze standardne okvire, te u svim svojim segmentima nikoga ne ostavlja ravnodušnim.

comment icon
svi komentari (0)