Da je Dubrovnik očito omiljena destinacija slavnih sportaša, potvrđuje prilično impresivna lista poznatih imena koja su za svoje rijetke dane odmora odabrala baš 'Valamar' hotele u Dubrovniku.
Nakon fantastičnog nastupa na Europskom prvenstvu, dvojica nogometnih reprezentativaca Hrvatske, Ivan Perišić i Nikola Kalinić sa svojim obiteljima ovih dana uživaju u vrhunskoj usluzi hotela i znamenitostima grada podno Srđa.
Pored proslavljenih nogometaša, 'Valamar' hotele biraju i slavni rukometaši. Domagoj Duvnjak s djevojkom Lucijom Žulj i inače godinama ljetuje u Dubrovniku te boravi u 'Valamar' hotelima, baš kao i njegov kolega, Kiril Lazarov, poznat i kao prvi rukometaš koji je zabio tisuću golova u Ligi prvaka.
Također, ove hotele odabrali su i rukometaš Jacob Heinl te kapetan njemačke rukometne reprezentacije Steffen Weinhold.
Svoj je odmor u Dubrovniku, Domagoj Duvnjak iskoristio i za sportske aktivnosti pa je u ime 'Valamara' bio i sudionik ždrijeba Divlje lige, prvenstva dubrovačkih kupališta u vaterpolu, pod sponzorstvom 'Valamara'.