Nova prilika!

ZIK d.o.o. Mostar raspisuje natječaj za više radnih mjesta

Traži se znanje, iskustvo, neovisnost, pouzdanost, objektivnost i stručnost
Gospodarstvo / Promo | 28. 02. 2024. u 14:55 Promotivni članak

Foto: PR / ZIK d.o.o. Mostar

Poradi intenzivnog rada, širenja djelatnosti i sve većih zahtjeva tržišta, poduzeće ZIK d.o.o. Mostar raspisuje natječaj za više radnih mjesta:

1. Viši stručni suradnik - 3 izvršitelja
2. Ispitivač-kontrolor - 2 izvršitelja

Mjesto rada: Mostar

Nudimo:

- Ugovor o radu na neodređeno vrijeme,
- Strukturirano uvođenje u posao,
- Rad na poslovima vođenja zaštite na radu, zaštite od požara i energetske efikasnosti,
- Profesionalni rast i razvoj,
- Ugodnu i dinamičku radnu atmosferu,
- Plaćene edukacije,
- Stimulativna primanja

Opis radnog mjesta:

Za radna mjesta pod r.br. 1.:

- Izrada planske i provedbene dokumentacije iz oblasti ZOP i ZNR,
- Poslovi energetske učinkovitosti,
- Poslovi nadzora i kontrole na gradilištima,
- Poslovi tehničkih ispitivanja i obuke iz oblasti ZNR, ZOP i zaštite okoliša.

Za radna mjesta pod r.br. 2:

- Poslovi mjerenja, tehničkih ispitivanja i periodičnih pregleda iz oblasti ZOP, ZNR i zaštite okoliša,
- Kontrola mjerila zapremine i rad u Inspekcijskom tijelu.

Uvjeti/kvalifikacije:

Za radna mjesta pod r.br. 1.

- VSS, dipl. ing., odnosno visoko obrazovanje drugog ili trećeg ciklusa Bolonjskog sustava studiranja, sa minimalno 240 ECTS bodova:
▪ dipl. ing. Elektrotehnike, smjer elektroenergetika - jedan izvršitelj,
▪ dipl. ing. građevine/arhitekture - jedan izvršitelj,
▪ dipl. ing. strojarstva - jedan izvršitelj,
- Položen stručni ispit u struci,
- Minimalno tri (3) godine radnog iskustva u struci,
- Vozačka dozvola B kategorije,
- Vrlo dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu,
- Komunikativnost i spremnost za timski rad,
- Poznavanje MS office paketa.

Za radna mjesta pod r.br. 2.

- Srednja stručna sprema IV stupnja:
▪ elektrotehničar, smjer elektroenergetika - jedan izvršitelj,
▪ strojarski tehničar - jedan izvršitelj,
- Minimalno tri (3) godine radnog iskustva,
- Vozačka dozvola b kategorije,
- Sposobnost rada u timu,
- Sklonost učenju,

Prednost imaju kandidati koji posjeduju položene stručne ispite i certifikate iz oblasti ZOP, ZNR i energetske efikasnosti.

Oglas ostaje otvoren do popune radnih mjesta.

Prijave dostaviti osobno ili na e-mail: [email protected].

ZAVOD ZA ISPITIVANJE KVALITETE d.o.o. Mostar
Ul. Sv. Leopolda Mandića 9/I
Tel: 036 327 923
Faks: 036 333 619
www.zik-mo.ba