Šest radnih mjesta

iForm d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za više radnih mjesta

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom i dokazima o ispunjavanju uvjeta mogu dostaviti isključivo na e-mail: [email protected] sa naznakom za koje radno mjesto se prijavljuju.
Gospodarstvo / Promo | 25. 02. 2023. u 08:00 Promotivni članak

Radno mjesto voditelj održavanja – 1 izvršitelj

Opis radnog mjesta voditelj održavanja:

- Organiziranje rada odjela održavanja
- Nadzor i izvođenje održavanja strojeva u proizvodnji ( mehaničke, pneumatske i elektroničke komponente)
- Organiziranje i izvođenje preventivnih i interventnih popravaka strojeva i opreme
- Organiziranje kontrolnih ispitivanja strojeva
- Briga o potrebnim rezervnim dijelovima na zalihi
- Vođenje dokumentacije o održavanju i ugovaranje neophodnih intervencija sa vanjskim suradnicima
- Planiranje i briga o troškovima u segmentu održavanja
- Suradnja sa ostalim odjelima

Uvjeti:

- VSS – elektrotehničkog ili strojarskog smjera
- Obvezno radno iskustvo na poslovima održavanja proizvodnih strojeva
- Poželjno iskustvo u vođenju tima ljudi
- Poželjno znanje njemačkog ili engleskog jezika
- Sklonost timskom i samostalnom radu;
- Proaktivnost
- Fleksibilnost

Radno mjesto CNC operater – 2 izvršitelja

Opis radnog mjesta:

- Siguran i precizan rad na CNC stroju;
- Posluživanje, programiranje, puštanje u rad te korekcija programa;
- Priprema reznog alata kao i umjeravanje;
- Detaljno čitanje crteža;
- Priprema i postavljanje sirovih komada na CNC stroj;
- izrada komponenti alata prema priloženoj dokumentaciji;
- Priprema i kalibracija alata;

Uvjeti:

- SSS strojarskog smjera
- Dobro tehničko razumijevanje i matematičke vještine;
- Preciznost i pedantnost u radu
- Sposobnost čitanja tehničkih crteža i dokumentacije;
- Sposobnost samostalnog rada na CNC strojevima
- Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima će biti uvaženo kao prednost pri odabiru kandidata

Radno mjesto operater na presi – 3 izvršitelja

Opis radnog mjesta optimiranje i montaža alata:

- Rad na presi za štancanje
- Detaljno čitanje radnog naloga
- Detaljno popunjavanje popratne dokumentacije uz radni nalog
- Kontrola odštancanih komada uz popunjavanje popratne dokumentacije;
- Razno mjerenje odštancanih komada uz popunjavanje popratne dokumentacije;
- Siguran i precizan rad na presi;

Uvjeti:

- Dobro tehničko razumijevanje;
- Preciznost i pedantnost u radu;

Nudimo Vam:

1. Izazovan i dinamičan posao u mladom i perspektivnom okruženju
2. Mogućnost stalnog napredovanja i usavršavanja
3. Profesionalni razvoj u međunarodnom poslovnom okruženju

Lokacija: Široki Brijeg

Prijave kandidata koji ne ispunjavaju uvjete neće se razmatrati.

Natječaj je otvoren do 5.3.2023. godine