Traži se više izvršitelja

Burger King: Natječaj za posao

Gospodarstvo / Promo | 19. 08. 2021. u 09:59 Promotivni tekst

Kompanija Burger King sa sjedištem u Njemačkoj (Bayern i Baden - Württemberg) raspisuje natječaj za posao za sljedeće radno mjesto:

- Radnik u restoranu (M/Ž) - više izvršitelja

Slobodna radna mjesta se nalaze u gradovima:
Vaihingen, Öhringen, Wörnitz, Aalen, Herrieden, Schnaittach, Schlüsselfeld, Regensburg, Amberg i Himmelkron.

Ukoliko ste željni novih iskustava i izazova, potrazi za novom sredinom, pridružite se našem timu.

Opis posla:

- Briga o gostima da prime najbolju uslugu, da restoran bude čist, atmosfera u restoranu ugodna, hrana koju poslužuju topla i svježa.
- Radnik će raditi na bazičnim poslovima sto uključuje rad na blagajni, rad u kuhinji, rad na poslovima čišćenja kao i slaganje dostave.

Nudimo Vam:

- Ugovor na puno radno vrijeme
- Pronalazak smještaja
- Mogućnost napredovanja
- Ugodna radna atmosfera

Uvjeti:

- Poštivanje i provođenje Burger King radnih procedura i standarda
- Izražena komunikativnost
- Timski rad

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao mogu poslati na E-mail:
[email protected]