AX-Soling traži pojačanje

Trgovac u maloprodajnom objektu Mostar

Potreban prodavač u trgovini ALATA, MAŠINA, VIJČANE ROBE, ZAŠTITNE OPREME I PRIBORA
Gospodarstvo / Promo | 27. 06. 2022. u 09:55 Sponzorirani članak

Opis posla:

Aktivan rad u maloprodaji

- Usluživanje kupaca i pomoć prilikom izbora robe
- Zaprimanje robe, slaganje robe, naplata, inventure, označavanje cijenama, održavanje urednosti radnog prostora

Što očekujemo od tebe:

- SSS
- Komunikacijske i prodajne vještine
- Urednost
- Želja za učenjem
- Poželjno poznavanje asortimana (nije uvjet/nudimo osiguranu obuku)
- Boravište na širem području Mostara

Nudimo rad u profesionalnom i dinamičnom okruženju, adekvatna i redovna primanja, mogućnost obuke i napredovanja kao i mogućnost stalnog radnog odnosa.

Ako Vas motivira izazov i rad u kreativnoj okolini, prijavite se isključivo na e-mail: [email protected].

Prijave primamo najkasnije do 20.7.2022.godine.