bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Ludi za zlatom

U Njemačkoj pomama za tečajevima ispiranja zlata

"Odrasli uvijek polude kada je zlato u pitanju", rekao je geolog u jednoj od svojih radionica u Bad Herenalbu.
02.08.2024. u 19:18
text
camera
2

Zlato pojedine ljude opčinjava, prema iskustvu Michaela Leopolda koji nudi tečajeve za ispiranje zlata.

"Odrasli uvijek polude kada je zlato u pitanju", rekao je geolog u jednoj od svojih radionica u Bad Herenalbu.

"Ljudi očekuju grumenje veličine kokošijeg jajeta. Međutim, većina zlata koje se u Njemačkoj može pronaći je poput perlica - od kojih se ne možete obogatiti.

Zlato još ništa nije izgubilo od svoje mistike", rekao je Leopold, objašnjavajući uzbuđenje oko plemenitog metala. Potražnja za tečajevima je, kaže, stalna.

Tome doprinose i TV emisije koje prenose slike uzbuđenja, avanture i uspjeha. Takvi sadržaji su dobra reklama za tečlajeve za ispiranje zlata, kazao je geolog.

Međutim, slike koje mogu da se vide u medijima ne odgovaraju stvarnosti u Njemačkoj, prenosi protal German New Service.

comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO