Više izvršitelja

TT KABELI d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za radno mjesto

Gospodarstvo / Posao | 11. 05. 2022. u 14:03 Promotivni tekst

TT KABELI d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za sljedeće radno mjesto:

RADNIK NA STROJU U PROIZVODNOM POGONU
Broj: više izvršitelja

Uvjeti za obavljanje radnog mjesta:
- Srednja stručna sprema (SSS) , tehnički smjer
- poželjno radno iskustvo najmanje godinu dana na istim ili sličnim poslovima
- timski rad
- produktivnost
- motiviranost za rad i fleksibilnost
Opis poslova:
- rad u proizvodnom pogonu na jednoj od proizvodnih linija
- prima radne zadatke od poslovođe ili voditelja pogona te uspostavlja proces rada s radnim zadacima
- vodi računa o smanjenju otpada
- brine o čistoći, urednosti proizvodnog procesa

Radno mjesto zahtjeva rad u tri smjene.

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom uvjeta mogu dostaviti na e-mail: [email protected] ili poštom na adresu (s naznakom ”PRIJAVA ZA POSAO”):
TT kabeli d.o.o
Knešpolje bb
88220 Široki Brijeg
Natječaj ostaje otvoren do 23.05.2022.