Prilika za posao

OMV INDOIL Čapljina raspisuje natječaj za posao

Gospodarstvo / Posao | 22. 12. 2021. u 17:20 Promotivni tekst

Tekst članka se nastavlja ispod banera

OMV INDOIL d.o.o renomirani proizvođač cjevovodnog materijala i armatura za različite projekte u energetici. Zbog proširenja svojih aktivnosti na području BIH raspisuje se natječaj za prijem u radni odnos.

1.CNC operater( 3 izvršitelja)

2. Inženjer u proizvodnji ( 1 izvršitelj)

Radno mjesto "CNC operater"

Opis radnog mjesta:

• Priprema i upravljanje CNC strojevima za obavljanje poslova kao što su: glodanje, tokarenje, bušenje, itd.
• Čitanje tehničkih crteža (dokumentacije)
• Pisanje/modifikacija upravljačkih CNC programa (G code)
• Priprema i postavljanje sirovih komada na CNC stroj
• Nadgledanje stroja tijekom obrade i podešavanje kako bi se dobili što kvalitetniji proizvodi
• Inspekcija i mjerenje gotovih proizvoda te usporedba sa zahtjevima prema dokumentaciji

Uvjeti:

• Poželjno radno iskustvo kao operater na CNC strojevima (4-osni i 5-osni CNC obradni centri; CNC tokarilica) –Prednost imaju kandidati s radnim iskustvom
• Poznavanje rada sa alatima i mjernim instrumentima
• Sposobnost čitanja tehničkih crteža i dokumentacije
• Dobro tehničko razumijevanje i matematičke vještine
• Dobre komunikacijske vještine
• Rad u tri smjene

Radno mjesto Inženjer u proizvodnji

Opis radnog mjesta

• Organizacija i koordinacija djelatnika proizvodnog odjela
• Upravljanje i organizacija rada odjela poštujući zadane rokove i prateći kvalitativne standarde
• Kontrola kvalitete ulaznih materijala u suradnji s odjelom kontrole kvalitete
• Uvođenje novih zaposlenika u procese rada i praćenje njihove učinkovitosti
• Analiza KPI-ja proizvoda i zadanih ciljeva
• Optimizacija procesa rada

Uvjeti:

• VŠS/VSS Obrazovanje tehničkog smjera
• Poželjno radno iskustvo na voditeljskim pozicijama
• Izražene upravljačke vještine
• Napredna informatička znanja
• Rad u dinamičnom i inovativnom okruženju
• Mogućnost napredovanja

Prijave sa životopisom poslati na email: [email protected] ili putem pošte na adresu
OMV INDOIL d.o.o Augusta Šenoe bb. 88300 Čapljina najkasnije do 15.1.2022.godine.

Na razgovor će biti pozvani izabrani kandidati.

Kopirati
Drag cursor here to close