Čapljina

Natječaj za radno mjesto: Trgovac/savjetnik u prodaji

Gospodarstvo / Posao | 08. 09. 2023. u 15:14 Promotivni tekst

Mimaco keramika d.o.o. Mostar, raspisuje natječaj za sljedeće radno mjesto:

Trgovac/savjetnik u prodaji (m/ž) - 1 izvršitelj (Čapljina)

Opis posla:
- prezentacija i prodaja asortimana kojime se tvrtka bavi
- izlaganje i prezentacija asortimana u prodajnom salonu
- vođenje brige o kvalitetnom i ispravnom označavanju artikala i cijena proizvoda
- komunikacija sa klijentima
- pravljenje ponuda i predračuna
- vođenje brige o urednosti prodajnog prostora

Uvjeti:
- iskustvo u direktnoj prodaji navedenog ili srodnog asortimana
- razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
- orijentiranost k postizanju zadanih ciljeva i rezultata
- samoinicijativnost i sposobnost samostalnog rješavanja problema
- sklonost timskom radu
- profesionalna, fleksibilna i vedra osoba
- visoka razina odgovornosti prema radnom mjestu
- dobro poznavanje MS Office paketa

Ako ste osoba koja zadovoljava gore navedene uvjete te ste željni postati dio vrlo stabilne i respektabilne tvrtke bit će nam zadovoljstvo s Vama obaviti informativan razgovor.

Molimo Vas da Vaše cijenjene životopise dostavite putem e-mail adrese:
[email protected] ili osobno u Mimaco poslovnici u Mostaru i Čapljini.

Što nudimo:
- ugodno radno okruženje
- motivirajuća mjesečna primanja
- ugovor na neodređeno uz probni rok od 3 mjeseca
- mogućnost napredovanja

Natječaj je otvoren 15 dana od dana objavljivanja.