Gala Group d.o.o.

Natječaj za posao / Više djelatnika

Gala Group je grupacija sa sjedištem u Mostaru, na lokaciji Bišće Polje te s izložbenim salonom na lokaciji Ortiješ, Mostar.
Gospodarstvo / Posao | 16. 02. 2024. u 15:15 Promotivni članak

Tekst članka se nastavlja ispod banera

Gala Group, renomirana tvrtka koja se bavi namještajem po mjeri, traži iskusnog i motiviranog pojedinca za poziciju Dizajn interijera s minimalnim iskustvom od 2 godine. Ako ste strastveni u vođenju poslova, razvijanju odnosa s klijentima i postizanju poslovnih ciljeva, pozivamo vas da se prijavite i postanete član našeg uspješnog tima.

DIZAJNER INTERIJERA (m/ž) – 2 pozicije

OPIS POSLA:
• Prodaja i prezentacija pločastog namještaja u salonu.
• Predlaganje idejnih i tehnički rješenja za izradu pločastog namještaja po mjeri.
• Dizajniranje i opremanje enterijera u skladu sa zahtjevima kupca.
• Prezentacija idejnih rješenja u 2D i 3D softveru za crtanje.
• Izrada ponuda za kupce i izrada radnih naloga.

UVJETI:
• VSS poželjno tehničkog/arhitektonskog usmjerenja.
• Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimalno 1 godinu.
• Poznavanje rada s računalom i uredskih alata (Windows, MS Office...).
• Poznavanje softvera za 3D modeliranje namještaja po mjeri (AutoCad, Corpus,Google Sketchup, 3D Max).
• Sposobnost odgovornog individualnog rada, kao i efikasnog rada u timu.
• Sposobnost rješavanja problema i pružanja rješenja u kratkim vremenskim rokovima.

PONUDA:
• Posao u stabilnoj kompaniji koja bilježi rast poslovanja iz godine u godinu.
• Odlične uvijete rada.
• Mogućnost stručnog usavršavanja.
• Priliku da u potpunosti iskažete i dalje unaprijedite svoja profesionalna znanja i kompetencije.

DODATNI BENEFITI:
• Stimulativna primanja.
• Razne edukacije i mogućnost napredovanja.
• Dinamično poslovno okruženje.
• Dobru timsku atmosferu.

DJELATNIK NA SKLAPANJU NAMJEŠTAJA (m) – 2 pozicije

OPIS POSLA:
• Samostalno sastavljanje pločastog namještaja.
• Kontrola kvalitete sastavljenog namještaja.
• Priprema za isporuku sastavljenog namještaja.

UVJETI:
• SSS.
• Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimalno godinu dana.
• Vozačka dozvola B kategorije.

PONUDA:

KOMERCIJALISTA (m/ž) – 1 pozicija

OPIS POSLA:
• Aktivno traženje novih poslovnih prilika i razvijanje odnosa s potencijalnim klijentima.
• Održavanje i jačanje postojećih poslovnih odnosa s klijentima.
• Proučavanje tržišta i konkurencije te davanje prijedloga za poboljšanje poslovnih strategija.
• Praćenje i postizanje ciljeva prodaje.
• Priprema i prezentacija ponuda klijentima.

UVJETI:
• Minimalno 2 godine radnog iskustva na sličnoj poziciji.
• Izvrsne komunikacijske vještine.
• Sposobnost samostalnog vođenja pregovora i donošenja poslovnih odluka.
• Visok stupanj samostalnosti i odgovornosti.
• Poznavanje rada s računalom i uredskih alata. (Windows, MS Office...)
• Poželjno poznavanje engleskog jezika.
• Spremnost za rad na terenu.

PONUDA:
• Stimulativna plaća u skladu s iskustvom i rezultatima.
• Mogućnosti profesionalnog razvoja unutar dinamičnog radnog okruženja.
• Rad u uspješnom timu stručnjaka.
• Uredski prostor i radni uvjeti.

KAKO SE PRIJAVITI:

Ako ispunjavate navedene uvjete i želite se pridružiti Gala Group, pošaljite svoj životopis i motivacijsko pismo na [email protected]. Molimo vas da u predmetu e-maila naznačite "Prijava – Dizajn interijera",  "Prijava – Djelatnik na sklapanju namještaja", "Prijava - Komercijalist". Rok za prijavu je do 28. 2. 2024.

Hvala vam na interesu za rad u Gala Group.

Kopirati
Drag cursor here to close