bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
NAJNOVIJE
Kralj dobrih cijena

Kompanija Bingo proslavila 25. rođendan

Na proslavi je bilo nekoliko tisuća posjetitelja, a mališani su uživali uz akrobacije klauna, džinova na štulama, a sve to uz slasnu toru.
15.09.2018. u 20:48
text

Najveći bh. lanac trgovina Bingo d.o.o. Tuzla obilježio je 25 godina rada.

Uz brojne aktivnosti, veliku rođendansku tortu te mnoštvo poklona, svi posjetitelji Bingo City Centra uživali su u slavlju tijekom cijeloga dana.

''Ovo je veliki dan za nas. Svi naši objekti danas slave zajedno sa našim kupcima, jer u svakoj trgovini na neki način obilježavamo dvadeset peti rođendan. Središnja manifestacija je ovdje u Tuzli, jer mi smo ipak nastali ovdje. Stoga smo i pripremili mnoštvo aktivnosti s ciljem da se svi naši posjetitelji danas odlično zabave. Izvukli smo i 250 dobitnika naše nagradne igre. Rođendanska kampanja je trajala od 15. kolovoza pa sve do danas. Tijekom kampanje naši kupci su imali priliku sudjelovati u brojnim aktivnostima u našim centrima diljem BiH, gdje su mogli osvojiti i poklone koje smo pripremili u suradnji sa našim poslovnim partnerima. Sve vrijeme smo radili aktivnosti i na našim društvenim mrežama, gdje smo također darivali naše kupce. Vjerujem da su u konačnici svi zadovoljni i da smo ovaj jubilej obilježili na zadovoljstvo naših kupaca i poslovnih partnera.

Ono čime se najviše ponosimo, jeste naša velika obitelj koja broji 7.500 uposlenih. Oni su svojim predanim radom doprinijeli našem uspjehu i svaki od njih je nama jednako važan za dalji rast.

Za ovaj uspjeh ključan je i partnerski odnos s kompanijama s kojima surađujemo, a naša izvorna misija je da razvijamo domaće gospodarstvo i da ostanemo „kralj dobrih cijena“. Svjesni smo pozicije koju zauzimamo na tržištu, ali i odgovornosti koja ide uz nju. Stoga se planiramo razvijati i dalje, ulagati u našu postojeću maloprodajnu mrežu, otvarati nove poslovnice, te investirati u proizvodne kapacitete, a sve to uz pomoć naših uposlenika koji su naša najveća vrijednost.“, rekla je Tatjana Paunoski, rukovoditelj marketinga Binga.

Eldina Jaganjac, poslovođa u hipermarketu u Bingo City Centeru, izrazila je zadovoljstvo što je dio Bingove obitelji već 11 godina.

''Radim u Bingu od 2007. godine i svakodnevno se trudimo da kupci iz naših trgovina izlaze s osmijehom na licu. Posao je odgovoran, a uslovi rada su dobri. Zaista sam zadovoljna i ponosna'', rekla je Jaganjac.

Na proslavi je bilo nekoliko tisuća posjetitelja, a mališani su uživali uz akrobacije klauna, džinova na štulama, a sve to uz slasnu toru.

Kompanija Bingo broji više od 190 maloprodajnih objekata, unutar nje je i nekoliko proizvodnih pogona (jaja, tjestenina, papirna konfekcija, tekstil…), a u grupaciji ima devetnaest drugih kompanija, od čega je deset tvornica.

Sa više od 7.500 uposlenih, ovo je najveća privatna domaća kompanija.

comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO