bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
NAJNOVIJE
Uređenje grada

Čapljina dobila nove klupe i 60 korpi za smeće

25.12.2016. u 15:13
text

U Čapljini su ovih dana na gradskim ulicama osvanule nove klupe, kao i nove korpe za smeće. Kako doznajemo, radi se o 60 novih korpi koje su raspoređene u svim gradskim ulicama.

''Općina Čapljina projektom 'Eko zona' želi podići svijest građana o važnosti očuvanja okoliša te zadržati titulu najljepšeg i najuređenijeg grada u Bosni i Hercegovini.

Zajedničkim projektom općine Čapljina i Fonda za zaštitu okoliša Federacije BiH nabavljeno je i postavljeno 60 novih korpi za otpatke na gradskom području'', ističu iz Općine Čapljina.

Uz korpe, Čapljina je dobila i nove klupe na nekoliko gradskih lokacija, koje su uljepšale izgled gradskog središta.

Podsjetimo, u Čapljini su prije par mjeseci postavile nekolike pametne klupe. Solarna klupa na kojoj punite svoj mobilni uređaj i odmarate se,može raditi i do pet dana bez sunca u zimskom razdoblju te je otporna je na udarce i potpuno antivandalski projektirana. Klupa može istodobno puniti četiri mobitela ili tableta, ima hotspot za Internet, a noću se pali LED rasvjeta.

comment icon
svi komentari (0)