bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Konačan odgovor

Bevanda: Nije bilo inicijativa za uvođenje trošarina na električnu energiju

"Niti je bilo kakve inicijative niti je UO razmatrao bilo kakav novi tekst zakona o trošarinama i nije mi jasno o čemu se uopće polemizira u javnosti'', kaže Bevanda.
02.02.2018. u 15:39
text
  / Bljesak.info

Ministar financija i trezora Bosne i Hercegovine i predsjedatelj Upravnog odbora Uprave za neizravno oporezivanje (UNO) Vjekoslav Bevanda kazao je danas da UO nije dobio nikakvu inicijativu za izmjene Zakona o trošarinama u BiH kojom bi se uvela trošarina na električnu energiju. 

"Niti je bilo kakve inicijative niti je UO razmatrao bilo kakav novi tekst zakona o trošarinama i nije mi jasno o čemu se uopće polemizira u javnosti osim ako nekome nije u interesu da diže tenzije i pobune", naglasio je Bevanda u izjavi Feni.

Dodao je da najave novih nameta nemaju nikakvo uporište u aktualnim aktivnostima UO UNO, ali su inidikativne nakon zlonamjernih i netočnih tumačenja njegovih izjava u vezi s početkom primjene izmijenjenog Zakona o trošarinama i izgradnji autocesta u BiH.

comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO