bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Uspjeh na tržištu

Banjalučka tvornica proizvodi za 'Adidas'

17.11.2012. u 07:16
text

Banjalučka tvornica obuće 'Bema' počela je proizvodnju tena za golf za njemački 'Adidas', a prva probna serija dobila je visoke ocjene, izjavio je Srni tehnički direktor 'Beme' Marinko Umićević.

"'Bema' je uradila 1000 probnih pari gornjih dijelova tena za golf Porsche dizajna", rekao je Umićević, naglasivši da su u razradi modela sudjelovali tehnolozi i modelari 'Beme'. Prema njegovim riječima, cijena jednog para ovih patika je oko 500 eura, jer je izrada veoma zahtjevna i radi se laserom i graviranjem – sito tiskom.

"Na naše veliko zadovoljstvo i iznenađenje naših partnera modele smo uspjeli dobro uraditi, zajedno sa našim kooperantima 'Valek komerc' i 'Grafotiskom'", rekao je Umićević i dodao da se u 'Bemi' ovih dana očekuje proizvodnja još 1000 pari ovih tena.

Tehnički direktor 'Beme' istaknuo je da se, s obzirom na dosadašnju isporučenu robu i zadovoljstvo predstavnika 'Adidasa', u budućnosti može očekivati veći obim posla za poznati svjetski brend.

Umićević je podsjetio da 'Bema' od osnivanja 02. kolovoza 2004. godine proizvodi modnu i visokomodnu obuće za poznate kupce, te da se proizvodi u potpunosti izvoze na zahtjevno strano tržište. 'Bema' zapošljava 1200 radnika i dnevno proizvodi 7500 pari obuće, a u prošloj godini ostvarila je izvoz robe vrijedan 15 milijuna eura.

comment icon
svi komentari (0)