Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Očekuje se reakcija nadležnih

Smeće uz parkiralište i stambene zgrade u Mostaru: ''Problem traje mjesecima''

Otpad je odložen neposredno uz prolaz i javnu rasvjetu, u blizini stambenih objekata i parkirališta u Ulici kralja Zvonimira.
12.05.2026. u 18:44
text

Apel nadležnim službama zbog višemjesečnog problema s otpadom u Ulici kralja Zvonimira u Mostaru stigao je na adresu redakcije Bljesak.info, uz fotografije koje prikazuju nagomilano smeće uz prometnicu i stambene objekte.

Na fotografijama koje je poslao čitatelj vidljive su velike količine otpada, među kojima su vreće smeća, karton, glomazni otpad i odbačeni predmeti ostavljeni uz zelenu površinu i cestu.

Nagomilani otpad u Ulici kralja Zvonimira
Foto: Čitatelj / Bljesak.info / Nagomilani otpad u Ulici kralja Zvonimira

"Problem na toj lokaciji traje mjesecima, a otpad se i dalje gomila", navodi čitatelj.

Otpad je odložen neposredno uz prolaz i javnu rasvjetu, u blizini stambenih objekata i parkirališta u Ulici kralja Zvonimira.

Podsjetimo, i ranije smo pisali o problemima nepropisnog odlaganja otpada i stvaranja divljih deponija na više lokacija u Mostaru, na što građani često upozoravaju putem fotografija i prijava.

Građani očekuju reakciju nadležnih službi i trajno rješenje problema koji, kako navode, osim narušavanja izgleda naselja predstavlja i potencijalni zdravstveni i komunalni problem.

POVEZANO