Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Ruganje bez premca

Ima se, za mene zakoni ne važe

Nogostupom koji je blokiran svakodnevno prolaze, ne samo stanovnici Centra 2, nego i štićenici obližnjeg doma za umirovljenike, majke s djecom, učenici na putu do škole...
27.05.2026. u 08:30
text

U Ulici dr. Ante Starčevića u mostarskom naselju Centar 2, ispred broja 40, natjecanje u bahatosti vozača ove je noći doseglo vrhunac.

Skupocjeni automobil "osvanuo" je parkiran na nogostupu potpuno blokirajući prolaz pješacima. Nogostupom koji je blokiran svakodnevno prolaze, ne samo stanovnici Centra 2, nego i štićenici obližnjeg doma za umirovljenike, majke s djecom, učenici na putu do škole...

Parking papci u Centru 2
Foto: Bljesak.info / Parking papci u Centru 2

Nažalost jutros nije bio sam. Samo desetak metara s druge strane ulice slična slika. Cijela izložba automobila parkirana na nekadašnjoj zelenoj površini i najveći "junak" na nogostupu. 

Nepropisno parkiranje preblaga je riječ za navike parkiranja vozača u ovom dijelu Mostara.

"Očigledno, kazne bahatim vozačima nisu dovoljne ili kazni nema dovoljno" žale se, građani Centra 2 duboko zabrinuti za sigurnost "pred vlastitim pragom".  

POVEZANO