bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Eto nam dijaspore

Gužve na granicama: Svi žele kući za praznik rada

Napominju se vozači koji putuju izvan zemlje da na vrijeme prekontroliraju posjeduju li svu potrebnu dokumentaciju za prelazak granice.
27.04.2018. u 13:55
text

Pojačana je frekvencija vozila na većini cestovnim smjerova u Bosni i Hercegovini.  Posebno frekventan saobraćaj se očekuje u poslijepodnevnim satima, kao i sutra ujutro, naročito na putevima ka jugu zemlje. 

Napominju se vozači koji putuju izvan zemlje da na vrijeme prekontroliraju posjeduju li svu potrebnu dokumentaciju za prelazak granice. 

Na graničnim prijelazima Bosanski Brod, Bosanska Gradiška i Velika Kladuša na ulazu u BiH zadržavanja su od 60 do 90 minuta. 

Na ostalim graničnim prijelazima na ulazu i izlazu iz BiH promet vozila je pojačan, ali zadržavanja su do 30 minuta, priopćeno je iz IC BIHAMK-a.  

comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO