Gradimo odgovorno društvo
Osnovnoškolci učili o reciklaži
Osnovnoškolci su sudjelovali na radionici na kojoj su im ''mentori'' srednjoškolci prezentirali svoja znanja o recikliranju e-otpada, pokazali nakit koji su izradili od žice te izrađivali zanimljive proljetne ukrase od recikliranog materijala.