Serie A

Torino pobjedom protiv Milana ostao u igri za Europu, Atalanta u Ligi prvaka

Nogometaši Torina pred svojim su navijačima pobijedili Milan sa 3-1 u drugoj utakmici subotnjeg programa 37. kola talijanske Serie A.
Sport / Nogomet | 18. 05. 2024. u 23:30 Bljesak.info

Strijelci za momčad trenera Ivana Jurića bili su Duvan Zapata (26), Ivan Ilić (40) i Ricardo Rodriguez (46), a jedini pogodak za goste postigao je Ismael Bennacer (55) iz kaznenog udarca.

Torino je kolo prije kraja prvenstva došao na deveto mjesto sa 53 boda. Od osmoplasirane Fiorentine dijeli ih samo jedan bod, a momčad iz Firence ima utakmicu manje.

Najzanimljiviji trenuci s utakmice Torino - Milan mogu se POGLEDATI OVDJE

Osmoplasirani sastav Serie A izborit će plasman u kvalifikacije Konferencijske lige.

Svoje mjesto u Ligi prvaka u subotu su osigurali nogometaši Atalante koji su kao gosti svladali Lecce sa 2-0 (0-0).

Strijelci su bili Charles De Ketelaere (48) i Gianluca Scamacca (53).

Sažetak utakmice POGLEDATI OVDJE

Momčad iz Bergama je bolja od Rome u međusobnim dvobojima i time je osigurala najmanje peto mjesto, posljednje koje donosi plasman u Ligu prvaka.

Inter je već odavno osvojio naslov sa 92 boda. Ima 18 bodova više od Milana, a mjesto u Ligi prvaka su još osigurali Bologna i Juventus, koji imaju po 67 bodova.