Zagrebački disko-pop bend ''Ki Klop'' nastupit će u Mostaru, u atriju Pavarotti centra, u petak, 22. kolovoza, s početkom u 21 sat. Ulaznica za koncert iznosi 10 KM.
Bend čine Luka Žigolić i Jakov Ramničer, dugogodišnji prijatelji i kolege iz raznih prijašnjih bendova i projekata u kojima su zajedno svirali.
Njihove pjesme obilježava miks modernog indie pop zvuka s primjesama čvrstog i plesnog elektro diska.
Možda vas interesira:
zabava
Koncert klape Šuvit
razno
Duhovna obnova u Franjevačkoj crkvi u Mostaru
razno
Stari most postaje modna pista svijeta u sklopu manifestacije "Mostarsko ljeto"
razno
U Mostaru promocija priručnika "Nevidljiva djeca"