Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
backNazad na info vodič
politika
Skup građana zbog Uborka

Građanska inicijativa "Jer nas se tiče" najavila je novi skup građana zbog deponije Uborak.

Kako su istaknuli, skup je zakazan za ponedjeljak, 29. lipnja, u 20:00 sati.

"Naše zdravlje. Naša priroda. Naša budućnost. Zajedno možemo - zaustavimo deponiju!", stoji u pozivu građanima.