Građanska inicijativa "Jer nas se tiče" najavila je novi skup građana zbog deponije Uborak.
Kako su istaknuli, skup je zakazan za ponedjeljak, 29. lipnja, u 20:00 sati.
"Naše zdravlje. Naša priroda. Naša budućnost. Zajedno možemo - zaustavimo deponiju!", stoji u pozivu građanima.