ZT TEHNOZAŠTITA d.o.o.

Oglas za posao u Mostaru: Posao za inženjera strojarstva

Gospodarstvo / Promo | 04. 05. 2023. u 12:00 Promotivni sadržaj

Tvrtka ZT Tehnozaštita d.o.o. Mostar osnovana je 1995. godine i bavi se uslugama u oblasti grijanja, klimatizacije i ventilacije. Nudimo kompletna rješenja i usluge projektiranja, inženjeringa, izvođenja radova, puštanje u pogon i održavanje sustava.

ZT TEHNOZAŠTITA d.o.o. Mostar raspisuje natječaj za sljedeće radno mjesto

Naziv radnog mjesta:

- Diplomirani inženjer strojarstva – 1 izvršitelj (m/ž)

Opis radnog mjesta:
- Izrada projekata strojarskih instalacija
- Vođenje gradilišne dokumentacije (građ. dnevnik, građ. knjiga, izrada situacija,...)

Uvjeti:
- VSS - strojarski fakultet (stručni ispit poželjan, nije uvjet)
- Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- Poznavanje MS-Office-a i AutoCad-a
- Vozačka dozvola B kategorije
- Poznavanje engleskog jezika

Nudimo Vam:
- Probni rad, ne duži od 3 mjeseca, zatim stalni radni odnos
- Stimulativna primanja
- Zdravo i ugodno radno okruženje
- Mogućnost napredovanja

Ako ispunjavate navedene uvjete i zainteresirani ste pridružiti se našem timu, molimo Vas pošaljite svoju prijavu/životopis na mail [email protected].

Sve prijave bit će obrađene, a kandidati koji zadovolje uvjete natječaja bit će pozvani na razgovor.