SiM Impex Mostar

Natječaj za posao - Vozač/dostavljač

Gospodarstvo / Promo | 18. 03. 2024. u 23:00 Promotivni članak

Otvorena pozicija: Vozač/dostavljač

SiM Impex poziva ambiciozne i odgovorne pojedince da se pridruže našem timu na poziciju vozača/dostavljača. Ako posjedujete srednju stručnu spremu, aktivan ste vozač s vozačkom dozvolom B kategorije, i imate dinamičan pristup radu, ovo je prilika za vas!

Uvjeti:

• Srednja stručna sprema
• Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
• Dinamičnost i predanost poslu
• Sklonost ka usluživanju kupaca
• Komunikativnost i ljubaznost

Opis posla:

• Dostava robe kupcima u skladu s dogovorenim turama i planiranim s vremenom isporuke
• Kvalitativna i kvantitativna kontrola robe pri preuzimanju i isporuci kupcima
• Preuzimanje robe za povrat i dopremanje iste
• Vođenje evidencije putnih naloga za vozilo
• Briga o tehničkoj ispravnosti i održavanju vozila
• Druge operativne aktivnosti u svom djelokrugu rada

Lokacija: Mostar
Broj pozicija: 1
Datum objave: 18. 3. 2024.
Datum isteka oglasa: 29. 3. 2024.

SiM Impex nudi:

  • Dugoročno zaposlenje u perspektivnoj privrednoj grani
  • Internacionalno korporativno radno okruženje
  • Stimulativna i redovna primanja
  • Prijatan i poticajan radni ambijent
  • Usavršavanje u poslu uz mogućnost unapređenja

Kontaktirat ćemo kandidate koji uđu u uži izbor, a podaci ostalih kandidata ostat će u našoj bazi potencijalnih kandidata za posao.

Prijavite se i postanite deo našeg tima koji cijeni vašu predanost i profesionalizam!

Pošaljite svoju biografiju s naznakom za koju se poziciju javljate na [email protected].