Nema iznenađenja

Prvo je Dani Olmo nakon asistencije Gavija pogodio za 1:0 u 11. minuti utakmice, a bila je to prava mala čarolija Olma.
Sport / Qatar 2022 | 23. 11. 2022. u 17:56 Bljesak.info

U tijeku je utakmica prvog kola grupne faze Svjetskog prvenstva između Španjolske i Kostarike, a nakon trideset minuta igre Španjolcki su pokazali da neće dopustiti iznenađenje na otvaranju Mundijala.

Nakon što je većina ostala šokirana rezultatom utakmice između Njemačke i Japana, mnogi su pomislili kako se slično može dogoditi i u ovom duelu, međutim, Španjolci su u prvom poluvremenu pokazali kako se to najvjerojatnije neće dogoditi.

Prvo je Dani Olmo nakon asistencije Gavija pogodio za 1:0 u 11. minuti utakmice.

Bila je to prava mala čarolija Olma, a gol možete pogledati OVDJE.

Deset minuta kasnije strijelac drugog gola bio je Asensio.

Asistent kod drugog gola bio je Alba, a cijelu akciju, te pogodak koji je postigao Asensio možete pogledati OVDJE.

U 31. minuti dosuđen je jedanaesterac za Španiju, a miran je sa bijele točke bio Torres, a gol sa bijele tačke možete vidjeti OVDJE.