Pao Željezničar

Haskić u zadnjim minutama donio pobjedu Veležu

U jedinom odigranom derbiju 6. kola Premijer lige Velež je svladao Željezničar golom Nermina Haskića u 89. minuti.
Sport / Nogomet | 03. 09. 2023. u 21:30 M.V. | Bljesak.info

U utakmici koja je imala neželjenu jutarnju uvertiru, odnosno sukob navijača Veleža i Željezničara, slavio je ipak na kraju domaćin. Novi trener Dean Klafurić nije debitirao na klupi Rođenih, jer još nema radnu dozvolu.

Momčad su vodili Samir Merzić i Avdo Kalajdžić, a slavili su pobjedu 1:0 nad Željezničarom.

Bljesak.info / Velež i Željezničar u derbiju kola

Iako je pobjeda Veleža minimalna na kraju je ipak zaslužena, jer osim pogotka Velež je u nekoliko navrata pogodio okvir Željezničarovog gola.

Ipak, u 89. minuti Nermin Haskić je jednu odbijenu loptu glavom sproveo u mrežu Željezničara za veliko slavlje na tribinama.

Bljesak.info / Nermin Haskić

Prije pogotka Velež je bio apsolutno bolja momčad i imao je nekoliko prilika za pobjedu. U 71. minuti Halilović je nakon slobodnog udarca pogodio gredu, a nešto kasnije Haskić je tukao na prazna vrata i pogodio vratnicu.

I kaad se činilo da će završiti bez pobjednika i golova, Haskić je napokon prekinuo golgeterski post i donio Veležu važnu pobjedu.