Utakmice bez značaja

Velež i GOŠK remizirali u golijadi, Široki slavio s igračem manje

Budući da se odlučivalo o prvaku u Banja Luci i Mostaru, sve ostale utakmice nisu imale nikakav rezultatski značaj.
Sport / Nogomet | 20. 05. 2024. u 18:59 M.V. | Bljesak.info

Tako su Velež i GOŠK odigrali doslovno revijalnu utakmicu koja je završila s 3:3. Velež je dvaput vodio, no na kraju je morao spašavati i bod. Naime, Rođeni su poveli već u 3. minuti golom Mihaela Mlinarića, ali je Esmir Hasukić izjednačio u 34. minuti.

Zatim je Giorgi Guliashvili ponovno doveo Velež u vodstvo, ali Ivan Ikić ekspresno izjednačava. U 89. minuti Hasukić dovodi goste u vodstvo, ali pogotkom Mihaela Mlinarića u trećoj minuti sudačke nadoknade Velež izbjegava poraz.

I Posušje je u sudačkoj nadoknadi došlo do boda. Sarajevo je na Koševu vodilo golom Renana De Oliveire, da bi u drugoj minuti nadoknade Dario Pavković pogodio za 1:1.

Široki Brijeg je u debiju Borisa Pandže svladao s 3:2 Slogu u Modriči. Kod 2:2 isključen je Ivan Pranjić u 71. minuti, ali je s igračem manje Široki slavio s 3:2, a pogodak za pobjedu postigao je Ilija Bagarić na asistenciju Chinedua.