La Liga

Sevilla pobjedom kod Athletica Bilbao učvrstila drugo mjesto

Sevilla je u gostima svladala Athletic Bilbao s 1-0 i učvrstila se na drugoj poziciji. Andalužani su drugi s pet bodova manje od vodećeg Reala, dok je Bilbao ostao deseti.
Sport / Nogomet | 11. 12. 2021. u 23:43 Bljesak.info

U zadnjem subotnjem dvoboju 17. kola Primere Sevilla je u gostima svladala Athletic Bilbao s 1-0 i učvrstila se na drugoj poziciji.

Gol vrijedan pobjede u Baskiji Andalužanima je donio Danac Delaney u 38. minuti.

Na taj su način Andalužani barem dijelom sprali gorak okus poraza u Ligi prvaka od Salzburga, kojim su se i oprostili od najelitnijeg europskog natjecanja.

Ivan Rakitić nije igrao zbog kartona.

Sevilla je druga s pet bodova manje od vodećeg Reala, dok je Bilbao ostao deseti.

Ranije je Valencia svladala na Mestalli Elche s 2-1 golom Piccinia četiri minute prije kraja. Gonçalo Guedes (23) je doveo Valenciju u vodstvo, a za Elche je izjednačio Boye (75).