Brekalo strijelac

Freiburg i Wolfsburg zaključili kolo Bundeslige i odigrali miroljubivih 1:1

"Moramo biti zadovoljni bodom. Freiburgu smo omogućili puno slobodnih udaraca i udaraca iz kuta, a oni su poznati po učunkovitosti iz prekida", izjavio je nakon utakmice Josip Brekalo.
Sport / Nogomet | 27. 09. 2020. u 22:14 Bljesak.info

U posljednjem susretu 2. kola njemačkog nogometnog prvenstva Freiburg i Wolfsburg su odigrali 1:1, a pogodak za goste zabio je hrvatski reprezentativac Josip Brekalo.

Domaćin je poveo u 11. minuti golom Nilsa Petersena, a izjednačio je Brekalo u 42. minuti.

Hrvatski reprezentativac je prvi gol ove sezone zabio iz slobodnog udarca s ruba kaznenog prostora.

"Moramo biti zadovoljni bodom. Freiburgu smo omogućili puno slobodnih udaraca i udaraca iz kuta, a oni su poznati po učunkovitosti iz prekida", izjavio je nakon utakmice Brekalo.

Na stadion Freiburga prvi put su od proglašenja pandemije došli gledatelji, njih 3.200, a domaći klub pamtit će ovu utakmicu i po činjenici da su imali dvadeset evidentiranih prilika za gol, ali su najčešće pogađali protivničke igrače ili okvir gola.