Drama na Anfieldu

Milner u 95. minuti donio pobjedu Liverpoolu

Kada se činilo da će se prekinuti čudesan niz Redsa, u petoj minuti sudačke nadoknade u kaznenom prostoru Leicestera srušen je Mane, a James Milner iz penala donosi osmu prvenstvenu pobjedu
Sport / Nogomet | 05. 10. 2019. u 18:53 Bljesak.info

Pogotkom Milnera iz penala u 95. minuti Liverpool je na Anfieldu slavio protiv Leicestera s 2-1 i ostao maksimalan i nakon osam kola.

Europski prvak je poveo golom Manea u 41. minuti, no James Madisson je u 80. poravnao za Lisice.

I kada se činilo da će se prekinuti čudesan niz Redsa, u petoj minuti sudačke nadoknade u kaznenom prostoru Leicestera srušen je Mane, a James Milner iz penala donosi osmu prvenstvenu pobjedu.

Veliku pobjedu ostvarila je Aston Villa koja je s čak 5:1 slavila kod Norwicha, prenosi Hina.