Radna mjesta

TT KABELI d.o.o.: Natječaj za posao

Tvrtka TT KABELI d.o.o. raspisuje natječaj za posao.
Gospodarstvo / Promo | 13. 07. 2018. u 17:59 Bljesak.info

TT KABELI d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za popunu više radnih mjesta:

RADNO MJESTO: KONTROLA KVALITETE

Broj izvršitelja: 8

Uvjeti:

  1. SSS – elektrotehnička struka: elektroinstalater, tehničar za elektroenergetiku;
  2. radno iskustvo minimalno jedna godina na istim ili sličnim poslovima
  3. produktivnost
  4. timski rad
  5. poznavanje engleskog jezika
  6. poznavanje rada na računalu (MS office)

Kratak opis poslova:

  • - provodi potrebna ispitivanja na poluproizvodima i gotovim proizvodima,
  • - vjerodostojno prikazivanje rezultata ispitivanja,
  • - brza i točna izrada svih potrebnih analiza

RADNO MJESTO: ODRŽAVANJE

Broj izvršitelja: 4

Uvjeti:

  1. SSS – elektrotehnička te strojarska struka: elektroinstalater, tehničar za elektroenergetiku, tehničar za mehatroniku, strojarski tehničar, računalni tehničar u strojarstvu, strojarsko – tehnološki tehničar,

  • - zadužen za otklanjanje mehaničkih i električkih kvarova, te preventivno djelovanje na strojevima i opremi,
  • - provodi preventivno održavanja u skladu s uputama za održavanje,
  • - vodi evidenciju zastoja
  • - interventno djeluje na poziv voditelja i odmah pristupa otklanjanju kvara

RADNO MJESTO: RADNIK NA STROJU U TEHNIČKO – TEHNOLOŠKOM ODJELU

Broj izvršitelja: 6

Uvjeti:

  • - odgovorno praćenje proizvodnje
  • - sortiranje i slaganje sirovina i gotovih proizvoda (poželjno znanje upravljanje viličarom)
  • - priprema alata
  • - svakodnevno protokoliranje radnog procesa
  • - briga o izgledu, čistoći i urednosti proizvodnog pogona

Radno mjesto zahtjeva rad u 3 smjene.

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom mogu dostaviti na e-mail: [email protected] ili poštom na adresu (s naznakom ''PRIJAVA ZA POSAO'')

TT kabeli d.o.o

Knešpolje bb

88220 Široki Brijeg

Natječaj ostaje otvoren do 20.07.2018.god.

Kandidati koji uđu u uži izbor biti će obaviješteni.