Emerus

Emerus: natječaj za više pozicija

Gospodarstvo / Promo | 20. 06. 2023. u 15:00 Promotivni članak

Tekst članka se nastavlja ispod banera

Emerus je moderna proizvodna tvrtka koja čak 80% svojih proizvoda izvozi u zapadnoeuropske zemlje. Naša primarna djelatnost je proizvodnja aluminijskih profila i sistema koje se koriste u gotovo svim industrijama i mogu se naći u velikom broju proizvoda. Uspjeh temeljimo na ulaganju u ljude i tehnologiju.

Ljudi su najbitnija komponenta ove tvrtke. Kontinuirano radimo na podizanju zadovoljstva i stručnosti svojih djelatnika. Trenutno imamo 240 djelatnika, a do kraja ove godine naš broj zaposlenika će se povećati za dodatnih 60 ljudi.

Slanjem prijave na naše oglase možete biti sigurni da će se vaši podaci tretirati sa sigurnošću i da ćete, ako zadovoljavate navedene kriterije, biti pozvani na razgovor. U protivnom, vaš životopis ostaje pohranjen u našoj bazi za buduće natječaje u kojima možete konkurirati.

Pridružite se tvrtki koja samouvjereno i sigurno galopira prema naprijed u svom rastu i razvoju te proboju na razna tržišta i u razne industrijske branše.

Naša tvrtka prepoznaje važnost mentorstva u razvoju novih talenata. Stoga vam nudimo priliku raditi uz iskusnog mentora koji će vam pružiti smjernice, dijeliti svoje znanje i pomagati vam pri svakom koraku do potpunog osamostaljenja na radnom mjestu.

Tražimo motivirane pojedince za nekoliko otvorenih pozicija u našoj tvrtki. U skladu s našim planovima rasta i razvoja, otvoreni smo za nova zapošljavanja na raznim područjima. Ako ste strastveni, ambiciozni i spremni pridružiti se našem dinamičnom timu, ovo je prava prilika za vas.

1. Inženjer tehničke podrške kupcima, 2 izvršitelja/ice

Opis radnog mjesta:

Tražimo stručne inženjere koji će se pridružiti našem timu kao tehnička podrška kupcima. Ova uloga uključuje pružanje visokokvalitetne tehničke podrške našim korisnicima, rješavanje tehničkih problema i pružanje stručnih savjeta. Inženjeri će raditi u bliskoj suradnji s našim korisnicima i internim timovima kako bi osigurali zadovoljstvo korisnika i kontinuirani napredak naših proizvoda.

Odgovornosti:

• Pružanje tehničke podrške korisnicima putem telefona, e-pošte ili druge komunikacijske platforme
• Rješavanje tehničkih problema i upravljanje zahtjevima za podršku korisnika
• Pružanje jasnih i razumljivih tehničkih uputa i savjeta korisnicima
• Suradnja s internim timovima kako bi se riješili složeni tehnički problemi
• Identifikacija i dokumentiranje čestih pitanja i problema korisnika radi poboljšanja buduće podrške

Kvalifikacije:

• VSS iz područja inženjeringa ili srodnog tehničkog područja
• Minimalno godinu dana iskustva na istim ili sličnim područjima
• Poznavanje softvera za 2D modeliranje
• Snažne komunikacijske vještine i sposobnost jasnog prenošenja tehničkih informacija
• Poželjno razumijevanje aluminijske industrije
• Sposobnost rješavanja problema i donošenja odluka u dinamičnom okruženju
• Vrlo dobre organizacijske vještine i sposobnost prioritizacije zadataka
• Poželjno znanje o aluminijskoj stolariji

 2. Inženjer razvoja aluminijskih sustava, 2 izvršitelja/ice

Tražimo stručne inženjere koji će se pridružiti našem timu za razvoj aluminijskih sustava. Ova uloga uključuje istraživanje, projektiranje i razvoj aluminijskih sustava koji će zadovoljiti potrebe naših kupaca. Inženjeri će raditi u bliskoj suradnji s multidisciplinarnim timom na razvoju inovativnih rješenja, optimizaciji postojećih proizvode i detektiranju industrijskih trendova.

• Istraživanje i analiza zahtjeva kupaca kako bi se razvili aluminijski sustavi koji zadovoljavaju njihove potrebe
• Projektiranje i razvoj aluminijskih sustava, koristeći inženjerske alate i softver
• Izrada tehničkih crteža, modela i specifikacija aluminijskih komponenti i sustava
• Izvođenje simulacija, testiranja i prototipiranja za provjeru performansi i funkcionalnosti sustava
• Suradnja s proizvodnjom, nabavom i ostalim timovima kako bi se osigurala kvalitetna proizvodnja i isporuka aluminijskih sustava
• Praćenje industrijskih trendova i primjena najnovijih tehnologija u području aluminijskih sustava

• VSS iz područja inženjeringa
• Poznavanje softvera za 2D i 3D modeliranje
• Minimalno godinu dana radnog iskustva na istim ili sličnim područjima
• Poznavanje inženjerskih alata i softvera (poznavanje softvera za 2D i 3D modeliranje)
• Sposobnost rada u timu i dobra komunikacija
• Kreativnost, inovativnost i sposobnost rješavanja problema
• Sposobnost vođenja projekata i prioritizacije zadataka
• Razumijevanje industrije i trendova u području aluminijskih sustava

3. Asistent u Odjelu ljudskih resursa i Pravnoj službi, 1 izvršitelj/ica

Tražimo stručnog asistenta pravne struke u Odjelu ljudskih resursa, kako bi se pridružio našem timu za upravljanje ljudskim resursima. Ova uloga uključuje pružanje podrške u pravnim i regulatornim pitanjima koja se odnose na zaposlenike i radne odnose. Također uključuje i pružanje podrške u raznim aspektima upravljanja ljudskim resursima, uključujući regrutaciju, selekciju, obuku i razvoj zaposlenika te administrativne zadatke.

• Pružanje pravne podrške u pitanjima zapošljavanja, ugovora o radu, radnog prava i drugih relevantnih pravnih pitanja
• Sudjelovanje u izradi i reviziji politika, procedura i pravnih dokumenata vezanih uz ljudske resurse
• Pružanje stručnih savjeta zaposlenicima i voditeljima na pravna pitanja koja se odnose na radne odnose
• Sudjelovanje u procesima regrutacije i selekcije, uključujući oglašavanje radnih mjesta, provođenje intervjua i provjera referenci
• Praćenje i ažuriranje podataka o zaposlenicima u HR sustavu
• Priprema i održavanje HR dokumentacije, uključujući ugovore o radu, izjave, upozorenja i ostale dokumente
• Sudjelovanje u projektima unapređenja HR procesa i inicijativa
• Priprema izvještaja i analiza relevantnih HR podataka

• VSS iz pravnog područja
• Poželjno iskustvo u ljudskim resursima ili pravnoj struci
• Dobro razumijevanje zakona, propisa i postupaka koji se odnose na radne odnose
• Sposobnost analize i tumačenja pravnih dokumenata i propisa
• Razumijevanje osnovnih principa ljudskih resursa, zakona o radu i praksi zapošljavanja
• Izvrsne komunikacijske i organizacijske vještine
• Sposobnost rada u timu
• Poznavanje MS Office paketa
• Diskretnost, povjerljivost i etičnost u rukovanju osjetljivim informacijama

Što nudimo svim svojim zaposlenicima:

• Konkurentnu plaću na tržištu rada
• Plaću koja raste sukladno Vašem doprinosu
• Plaćenu hranu i prijevoz
• Plaćeni tečajevi stranih jezika
• Plaćene edukacije iz područja rada
• Subvencionirane sportske aktivnosti
• Božićnice i Uskrsnice
• Božićni pokloni i predstave za djecu
• Teambuilding
• Stručnog mentora koji uvodi i podržava zaposlenika tijekom procesa uvođenja u posao
• Mogućnost rasta i napredovanja

Način prijave:

Ako se pronalazite u ovom oglasu i smatrate da je naše okruženje baš ono što vam odgovara, očekujemo vašu prijavu na našem mailu: [email protected]
*Potrebno je naglasiti na koju se poziciju prijavljujete.

Trajanje natječaja:
20.06.-05.07.2023.

Lokacija rada:
Industrijska zona Knešpolje, Široki Brijeg

Kontaktirat ćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor. Više o nama možete saznati na našoj web stranici: www.emerus.eu

Kopirati
Drag cursor here to close