Elektro Jurić

Natječaj za prijem u radni odnos

Gospodarstvo / Promo | 09. 06. 2021. u 21:40 Promotivni tekst

Elektro Jurić d.o.o. Hajduka Mijata Tomića 6, 88000 Mostar, zbog proširenja svojih aktivnosti i povećanja obima posla kao i asortimana roba, raspisuje natječaj za prijem u radni odnos za sljedeća radna mjesta:

SKLADIŠTAR – više izvršitelja (m/ž)

Opis radnog mjesta:
- rad na prijemu, otpremi i skladištenju roba
- briga o brojnom stanju roba u skladištu i upravljanju skladišnim prostorom
- utovar/istovar/dostava robe
- tehnički poslovi u skladištu
- planiranje otprema roba kupcima, na dnevnoj i tjednoj bazi.
- izrada poslovnih dokumenata
- održavanje propisanih higijenskih standarda unutar skladišta i pridržavanja pravilnika zaštite na radu
- ostali poslovi u skladištu

Uvjeti koje kandidati trebaju ispunjavati:
- visok nivo inicijative i motivacije za postizanje rezultata
- izdržljivost u radu u skladu sa fizičkim potrebama radnog mjesta
- savjesnost i ustrajnost;
- osoba mora biti temeljita, odgovorna i s tehničkim razumijevanjem

FAKTURISTA - 1 izvršitelj (m/ž)

- Fakturiranje robe prema narudžbama
- Kreiranje otpremnica, međuskladišnica, povrata i reversa;
- Kreiranje kalkulacija i primki
- Kontakt sa kupcima i prijem narudžbi;
- Izdavanje predračuna i računa;
- Kontrola povrata i ispravnosti ovjere dokumenata koji prate robu pri isporuci/povratu;
- Evidentiranje i praćenje akcija
- Vođenje blagajne;
- Praćenje IOS-a;
- Kontrola stanja skladišta;
- Redovni i kontrolni inventurni popisi robe;
- Kreiranje i dostava izvještaja.
- Ostali administrativni poslovi po potrebi

- minimalno SSS ekonomskog ili društvenog smjera;
- poželjno radno iskustvo
- Poznavanje rada na računaru (MS Office, poslovne aplikacije i sustavi);
- Savjesnost, ustrajnost i odgovornost
- Točnost, preciznost, sistematičnost i temeljitost u radu.

UREDSKI KOMERCIJALISTA (m/ž) – 1 izvršitelj

- Obavljanje glavnih i pomoćnih poslova koji se odnose na planiranje, organiziranje, realizaciju i kontrolu komercijalnih aktivnosti i planova prodaje, kao i marketing aktivnosti
- Kontinuiran razvoj znanja o asortimanu u prodaji i potrebama kupaca
- Analiza potreba i prodaje prema kupcima
- Evidentiranje, praćenje i analiza akcija
- Kontakt sa kupcima, davanje općih i posebnih informacija o robama i uslugama
- Izrada ponuda, kalkulacija, kompenzacija i sl.
- Praćenje i izvještaji o ispunjavanju tjednog i mjesečnog plana prodaje
- Priprema ponuda za kupce
- Slanje upita, pribavljanje ponuda, praćenje stanja zaliha robe i organiziranje prijevoza robe,
- Praćenje prodaje i naplate robe, kao i nabavke i plaćanja roba i usluga,
- Praćenje kupaca i prodaje prema kupcima prema planu prodaje
- Ostali komercijalni i administrativni poslovi.
- Arhiviranje, briga za dokumentaciju kupaca
- Pravovremeno informiranje u timu i prema Upravi

- Najmanje SSS, poželjno ekonomskog ili društvenog smjera;
- Poznavanje rada na računaru;
- Poželjno je poznavanje engleskog ili nekog drugog stranog jezika;
- Kandidati treba da posjeduju izraženu motiviranost, kreativnost, prezentacijske i pregovaračke sposobnosti, snalažljivost i smisao za timski rad.

Zainteresirani kandidati svoju prijavu za posao mogu poslati putem Email: [email protected] uz napomenu za koje radno mjesto se prijavljuje.

Natječaji ostaju otvoreni do 30.06.2021., a u procesu selekcije kontaktirani će biti kandidati koji uđu u uži izbor.
Lokacija: Mostar
Broj izvršilaca: više izvršitelja
Datum objave: 09.06.2021.
Trajanje oglasa: 20 dana (ističe 30.06.2021. )