Prijavite se!

KTM-BRINA d.o.o raspisuje natječaj za posao

Gospodarstvo / Promo | 27. 07. 2023. u 15:13 Promotivni članak

Zbog povećanog obujma ugovorenih radova i širenja poslovanja zapošljavamo na sljedećim pozicijama:

1. Građevinski radnik ( zidar, tesar, asfalter) – 10 izvršitelja

Vrste poslova:

- Pripremni radovi na gradilištu,
- Gradnja objekata u niskogradnji,
- Ugradnja betonskih rubnjaka i rigola,
- Ugradnja betonskih opločnika / kocaka,
- Armirano-betonski radovi,
- Završni radovi i asfaltiranje.

Poduzeće nudi:

- Sigurna i stimulativna primanja,
- Mogućnost ugovora na neodređeno vrijeme,
- Smještaj, hranu i prijevoz u odnosu na udaljenost i sukladno dogovoru.

Dodatno se možete istaknuti:

- Iskustvom rada u građevini na istim ili sličnim poslovima,
- Vozačkom dozvolom B kategorije,
- Spremnošću za terenski i timski rad.

Za radno mjesto Vam je potrebno:

- SSS/NSS
- Zdravstvena sposobnost za navedene poslove.

2. Rukovatelj grejderom – 1 izvršitelj

Uvjeti prijave na natječaj:

- Minimalno 1 godina radnog iskustva rada na grejderu i oblikovanju svih vrsta rastresitih zemljanih i kamenih materijala,
- Uvjerenje o osposobljavanju za rad na grejderu,
- Vozačka dozvola B kategorije.

- Sigurnu i stimulativnu plaću,

 3. Građevinski tehničar – 2 izvršitelja

Opis posla:

- Samostalno vođenje radova na gradilištu,
- Koordinacija s građevinskim timom,
- Svakodnevna organizacija i kontrola poslova kako bi se izbjegle poteškoće i zastoji u izvođenju radova,
- Vođenje potrebne građevinske dokumentacije,
- Planiranje broja potrebnih radnika i količina potrebnog materijala na gradilištu.

- Minimalno 1 godina radnog iskustva u niskogradnji,
- Vozačkom dozvola B kategorije,
- Dobrim komunikacijskim i organizacijskim vještinama
- SSS - Građevinski tehničar.

Aktivna gradilišta na području: Zapadno-Hercegovačke Županije, Hercegovačko-Neretvanske Županije i Hercegbosanske Županije.

Vaše prijave sa životopisom slati isključivo na mail:

[email protected]

Natječaj ostaje otvoren do 11.08.2023 godine.