ZGI d.o.o.

Natječaj za posao - Viši stručni suradnik

Grupacija ZGI d.o.o. je već 29 godina jedna od vodećih tvrtki u području zaštite na radu, zaštite od požara, zaštite okoliša, energetske učinkovitosti i laboratorijskih ispitivanja.
Gospodarstvo / Promo | 12. 01. 2024. u 15:00 Promotivni članak

Grupacija djeluje na području Bosne i Hercegovine te Republike Hrvatske, a trenutno zapošljava više od 70 djelatnika različitih struka pretežno tehničkih usmjerenja neophodnih za uspješno vođenje širokog raspona djelatnosti kojima se bavimo.

Velika pozornost se posvećuje kontinuiranoj edukaciji djelatnika u cilju njihovog osobnog razvoja, ali i razvoja novih područja te pravovremenog i kvalitetnog odgovora na zahtjeve tržišta. Pouzdanost, kvaliteta, inovativnost i održivost temelj su našeg poslovanja, a naša dostignuća rezultat su rada, proaktivnosti i predanosti naših zaposlenika.

Na hrvatskom tržištu prisutni smo od 2018. godine, u području zaštite na radu, zaštite od požara te zaštite okoliša i održivog razvoja.

Zbog intenzivnog rasta, širenja djelatnosti i sve većih zahtjeva tržišta tražimo pojačanje u našem timu.

Naziv radnog mjesta: Viši stručni suradnik

Mjesto rada: Mostar

Što nudimo

  • Ugovor o radu na neodređeno vrijeme
  • Strukturirano uvođenje u posao
  • Rad na poslovima vođenje zaštite na radu, zaštite od požara
  • Profesionalni rast i razvoj kroz poslovne izazove i dinamične radne zadatke
  • Produktivnu, dinamičnu i ugodnu radnu atmosferu
  • Mogućnost razvoja kompetencija i u segmentu održivog razvoja
  • Plaćene edukacije
  • Iznimno stimulativna primanja, koja rastu kako raste vaše znanje i ostvarenje ciljeva
  • Priliku da budete dio sjajnog tima koji dijeli znanje
  • Priliku da radite dinamičan posao, učite i napredujete u karijeri
  • Rad u poticajnom okruženju s kolegama koji dijele znanje i rade posao u kojem uživaju
  • Naknadu za topli obrok i isplatu prigodnih nagrada

Opis radnog mjesta / Što ćeš raditi

  • Izrada projekata u Odjelu geotehnike i konstrukcije
  • Projekt management na dugoročnim projektima
  • Podršku klijentima u procesu ishođenja dozvola
  • Nadzor na gradilištima

Uvjeti / Kvalifikacije

  • VSS - najmanje završen studij građevinarstva
  • Položen stručni ispit
  • Minimalno 3 godine iskustva
  • Spremnost na povremeni rad na terenu (obilasci klijenata unutar BiH i RH)
  • Vrlo dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Samostalan, odgovoran i proaktivan pristup poslu, kolegijalan i otvoren odnos prema timu i nadređenima
  • Izražene komunikacijske vještine (pisana i usmena komunikacija)
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)

Rok za prijavu na oglas je 15 dana od dana objave.

Svoje prijave možete slati na mail:  [email protected]