Lasta Čapljina

Natječaj za posao: Operater u proizvodnji (više operatera)

Gospodarstvo / Promo | 04. 02. 2021. u 15:40 Promotivni tekst

Ukoliko želite postati dio tima Lasta Čapljina, u potrazi smo za radnicima u procesu proizvodnje koji su motivirani, odgovorni, komunikativani i spremni na timski rad:

Operater u proizvodnji (više operatera)
(m/ž)
Mjesto rada: Čapljina

Opis posla: Operater na stroju odgovoran je za stabilan rad stroja, kvalitetu proizvoda, sigurnost na stroju, brine o čistoći dijelova stroja i okolice stroja.
Operateri su zaduženi i za vizualnu kontrolu gotovih proizvoda.

Uvjeti: Minimalno srednja stručna sprema (SSS).
Poželjan smjer mehatronika/mehanika/elektrotehnika ali nije uvjet.
Visok stupanj odgovornosti, samostalnosti i inicijative u radu. Zanimanje za rad na strojevima i spremnost na rad u smjenama.
Radno iskustvo nije uvjet.

Nudimo: Zanimljiv i dinamičan posao u tvornici uređenoj prema svjetskim standardima, rad u opuštenoj i stimulativnoj atmosferi, adekvatna primanja i bonuse te mogućnost profesionalnog napredovanja i usavršavanja.

Zainteresirani kandidati se mogu prijaviti putem sljedećeg linka:

Prijavi se i pridruži našem timu!

Natječaj ostaje otvoren do 28.2.2021.

Kandidati koji uđu u uži izbor biti će obaviješteni.

Vaša Violeta!