iFORM

Natječaj za posao: Izvršni direktor za prodaju Cenntro električnih vozila

Gospodarstvo / Promo | 20. 10. 2022. u 09:56 Promotivni tekst

Tvrtka iFORM d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za radno mjesto:

Izvršni direktor za prodaju Cenntro električnih vozila

Opis radnog mjesta:
• Planiranje, organizacija, provedba i kontrola aktivnosti na razvoju brenda i formiranju tržišta na području Balkana.
• Kontinuirani razvoj brenda temeljen na intenzivnim analizama tržišta, konkurencije i kupaca
• Analiza podataka i izvještavanje o razvoju brenda, tržišnim trendovima, tržišnim udjelima, kupcima
• Praćenje, analiza i kontrola utjecaja troškova na profitabilnost marke
• Organizacija i izvođenje obuke za dobavljača, distributere i servisere
• Organizacija servisne mreže i komunikacija sa serviserima i kupcima
• Konstantna komunikacija sa distributerima i glavnim dobavljačem i logistička organizacija isporuka
• Prijem i kontrola dokumentacije
• Aktivno praćenje i kontrola rokova isporuke kupcima
• Aktivno praćenje i kontrola rokova isporuka od dobavljača
• Koordiniranje sa ostalim odjelima
• Putovanja do distributera, dobavljača i kupaca, prema potrebi
• Ostali povezani poslovi

Nudimo Vam:
1. Izazovan i dinamičan posao u mladom i perspektivnom okruženju
2. Profesionalni razvoj u međunarodnom poslovnom okruženju sa naglaskom na auto industriju
3. Stimulativna primanja i bonusi

Uvjeti:
• VŠS/VSS ekonomskog smjera
• Obvezno radno iskustvo na vodećim pozicijama
• Obavezno poznavanje engleskog i /ili njemačkog jezika u govoru i pismu (minimalno B2) - obavezno
• Komunikativnost, organizacijske sposobnosti, timski rad
• Poželjno iskustvo u vanjskotrgovinskom poslovanju i poznavanje carinskih postupaka
• Odlično poznavanje MS Office alata,
• Vozačka dozvola B kategorije

Lokacija: Široki Brijeg
Broj izvršilaca: 1

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom i dokazima o ispunjavanju uvjeta mogu dostaviti na e-mail: [email protected]

Prijave kandidata koji ne ispunjavaju uvjete neće se razmatrati.

Natječaj je otvoren do 05.11.2022. godine