Feal d.o.o. Široki Brijeg

Natječaj za posao: Inženjer građevine

Gospodarstvo / Promo | 14. 06. 2023. u 11:17 Promotivni članak

FEAL d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za radno mjesto:

„Inženjer građevine“

Uvjeti:

• Diploma inženjera građevine;
• Poznavanje engleskog i/ili njemačkog jezika;
• Vozačka dozvola B kategorije;
• Dobre organizacijske i komunikacijske sposobnosti;
• Poznavanje aktualne zakonske regulative iz područja graditeljstva i prostornog uređenja;
• Napredno poznavanje računalnih programa - AutoCAD, MS Office;
• Prethodno radno iskustvo na poslovima iz struke u trajanju od najmanje 5 (pet) godina.

Opis poslova:

• Rukovođenje investicijskih projekata, planiranje i provedba radova na gradilištu;
• Organiziranje i praćenje realizacije radova i resursa gradilišta, planiranih vremenskih rokova i financijskih okvira;
• Priprema dokumentacije i ugovaranje radova;
• Izrada tehničke dokumentacije i pomoć kod izrade projektnih rješenja;
• Vođenje gradilišne dokumentacije – građevinskog dnevnika i građevinske knjige;
• Koordinacija i usklađivanje različitih sudionika pojedinog gradilišta;
• Obrada i prikupljanje dokumentacije za potrebe ishođenja prostornih, građevnih i drugih dozvola i suglasnosti.

Nudimo:

• Plaća sukladno vašim trenutnim kompetencijama i znanjima;
• Priliku za učenje, napredovanje i usvajanje širokog spektra znanja;
• Mogućnost stalnog radnog odnosa.

Prijava kandidata treba sadržavati životopis/CV, adresu i kontakt telefon.

Prijave moguće dostaviti na e-mail adresu: [email protected] te osobno ili poštom na adresu: FEAL d.o.o. Široki Brijeg, Trnska cesta 146, 88220 Široki Brijeg, BiH. „Prijava na javni natječaj – Inženjer građevine“

Natječaj ostaje otvoren 15 dana od dana objavljivanja. Nepotpune i neblagovremene prijave neće se uzeti u razmatranje!