Feal d.o.o. Široki Brijeg

Natječaj za posao: Asistent/ica Uprave

Gospodarstvo / Promo | 29. 05. 2023. u 11:48 Promotivni članak

Tekst članka se nastavlja ispod banera

FEAL d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za radno mjesto:

„Asistent/ica Uprave“

Uvjeti:

• Završen Ekonomski ili Pravni fakultet;
• Poznavanje engleskog i/ili njemačkog jezika;
• Samostalan rad u MS Office programskom paketu;
• Poznavanje uredskog poslovanja;
• Poznavanje strukture financijskih izvještaja i drugih poslovnih izvještaja;
• Prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima u trajanju od najmanje tri (3) godine.

Opis poslova:

• Priprema radnih materijala za Upravu društva;
• Unutarnja i vanjska komunikacija ispred Uprave društva;
• Pregled i priprema izvještaja;
• Izvršavanje administrativnih i uredskih poslova te opća koordinacija rada internih odjela i administracije;
• Organizacija i učešće na poslovnim sastancima;
• Organizacija i planiranje službenih putovanja, vođenje i obračun putnih naloga;
• Administrativni i korespondentni poslovi (telefon, e-mail, pošta).

Nudimo:

• Plaća sukladno vašim trenutnim kompetencijama i znanjima
• Priliku za učenje, napredovanje i usvajanje širokog spektra znanja
• Mogućnost stalnog radnog odnosa.

Prijava kandidata treba sadržavati životopis/CV, adresu i kontakt telefon.

Prijave moguće dostaviti na e-mail adresu: [email protected] te osobno ili poštom na adresu: FEAL d.o.o. Široki Brijeg, Trnska cesta 146, 88220 Široki Brijeg, BiH:„Prijava na javni natječaj – Asistent/ica Uprave“

Natječaj ostaje otvoren 15 dana od dana objavljivanja. Nepotpune i neblagovremene prijave neće se uzeti u razmatranje!

Kopirati
Drag cursor here to close