Natječaj za popunjavanje radnog mjesta: Kemijski inžinjer

Gospodarstvo / Promo | 15. 03. 2017. u 09:43 Duga Tehna

Mi smo vodeći domaći proizvođač boja i lakova, te fasadnih žbuka. Ako ste Vi proaktivna i dinamična osoba i želite postati dio tima naše kompanije, koja posluje u skladu sa vrhunskim europskim standardima, koristeći najsuvremenije industrijske tehnologije, sa zadovoljstvom Vas pozivamo da se prijavite na oglas za popunjavanje radnog mjesta:

KEMIJSKI INŽINJER U PROIZVODNJI BOJA I LAKOVA (m/ž)

Opis posla:

1. Priprema planova kontrole kvalitete, procedura i radnih uputstava u skladu sa važećim standardima
2. Redovna kontrola kvalitete, prikupljanje, obrada i analiza podataka i izrada izvještaja o:
• ulaznim sirovinama
• poluproizvodima
• gotovim proizvodima
3. Učešće u planiranju nabavke materijala i opreme
4. Suradnja sa odjelima marketinga i prodaje u smislu davanja stručnih informacija o karakteristikama pojedinih proizvoda
5. Vođenje laboratorijske i druge popratne dokumentacije
6. Istraživanje na poboljšanju kvalitete proizvoda
7. Razvoj novih proizvoda
8. Organizacija rada proizvodnje
9. Optimiziranje procesa i proizvoda
10. Definiranje tehnoloških postupaka za proizvodnju i prilagođavanje laboratorijske recepture pogonskim uvjetima u probnoj proizvodnji
11. Autonomno rješavanje konkretnih zadataka u okvirima postojeće tehnologije proizvodnje
12. Konstantna edukacija kroz učešće na raznim simpozijima, konferencijama, seminarima i sajmovima, uglavnom u inozemstvu, te praćenje najnovije literature i trendova razvoja

Uvjeti:
• VSS, inženjer kemije (prednost smjer: kemijsko inženjerstvo i tehnologija)
• Osnovne vještine rada u laboratoriju
• Dobro poznavanje rada na računarima (MS paket)
• Vještine dobre pismene i usmene komunikacije
• Prihvatanje visokog stupnja odgovornosti
• Spremnost na konstantno usavršavanje
• Radno iskustvo je poželjno, ali u obzir dolaze i kandidati bez iskustva sa željom za učenjem
• Poznavanje engleskog obavezno, prednost dodatno talijanski i/ili njemački jezik

Nudimo Vam:
• Prijem u stalni radni odnos nakon uspješno obavljenog i plaćenog probnog rada
• Priliku za profesionalni i lični razvoj
• Rad u poticajnoj sredini
• Stručno usavršavanje kroz suradnju sa inozemnim partnerima
• Mogućnost dodatnog obrazovanja
• Stimulativna i redovna primanja
• Priliku za aktivno učestvovanje u radu i razvoju kompanije kroz lični doprinos, te izgradnju karijere
• Mogućnost dogovora za smještaj za kandidate iz udaljenijih krajeva

Ukoliko želite da se pridružite našem timu, i ispunjavate zahtjeve oglasa, Vašu prijavu sa detaljnim CV, možete poslati isključivo na e-mail adresu:

[email protected]

najkasnije do 31.03.2017.
Prijave će biti razmotrene u potpunoj diskreciji.