Prijave otvorene!

iFORM d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za više radnih mjesta

Gospodarstvo / Promo | 13. 02. 2024. u 14:32 Promotivni članak

Zbog povećanja obujma poslovanja firma iFORM d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za više radnih mjesta:

Radno mjesto CNC operater – više izvršitelja

Opis radnog mjesta:
• Siguran i precizan rad na CNC stroju;
• Posluživanje, programiranje, puštanje u rad te korekcija programa;
• Priprema reznog alata kao i umjeravanje;
• Detaljno čitanje crteža;
• Priprema i postavljanje sirovih komada na CNC stroj;
• izrada komponenti alata prema priloženoj dokumentaciji;
• Priprema i kalibracija alata;

Uvjeti:
• SSS strojarskog smjera
• Dobro tehničko razumijevanje i matematičke vještine;
• Preciznost i pedantnost u radu
• Sposobnost čitanja tehničkih crteža i dokumentacije;
• Sposobnost samostalnog rada na CNC strojevima
• Prednost imaju kandidati sa radnim iskustvom na CNC strojevima

Radno mjesto tokar - 1 izvršitelj

Opis radnog mjesta tokar:
• Rad na tokarilici klasičnoj i CNC tokarilici
• Detaljno čitanje radnog naloga

Uvjeti:
• Dobro tehničko razumijevanje;
• Poznavanje reznog alata i materijala
• Preciznost i pedantnost u radu;
• Samostalnost u radu i proaktivnost
• Prednost imaju kandidati sa radnim iskustvom na strojevima za tokarenje

Nudimo Vam:
1. Izazovan i dinamičan posao u mladom i perspektivnom okruženju
2. Mogućnost stalnog napredovanja i usavršavanja
3. Profesionalni razvoj u međunarodnom poslovnom okruženju

Lokacija: Široki Brijeg

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom i dokazima o ispunjavanju uvjeta mogu dostaviti isključivo na e-mail: [email protected] sa naznakom za koje radno mjesto se prijavljuju.
Prijave kandidata koji ne ispunjavaju uvjete neće se razmatrati.

Natječaj je otvoren do 23.02.2024. godine