Oglas za posao

Duga-tehna raspisala natječaj za prijem više djelatnika

Duga-tehna d.o.o. raspisala je natječaj za posao u kojem traži više tehničkih savjetnika za uređenje i dizajn te trgovce
Gospodarstvo / Promo | 30. 12. 2017. u 12:33 Bljesak.info

Duga-tehna d.o.o. je vodeći domaći proizvođači izvoznik boja i lakova te fasadnih žbuka. Ako ste Vi proaktivna i dinamična osoba i želite postati dio tima naše kompanije, koja posluje u skladu s europskim standardima, koristeći najsuvremenije industrijske tehnologije, sa zadovoljstvom Vas pozivamo da se prijavite na oglas za popunjavanje radnog mjesta:

Tehnički savjetnik za uređenje i dizajn (m/ž) – više izvršitelja (Mostar)

Opis posla:

  • izrada prijedloga i idejnih rješenja uređenja interijera i eksterijera
  • stručno tehničko savjetovanje prilikom odabira materijala (dekoracija, fasada i drugih)
  • izrada ponuda s tehničkim specifikacijama
  • praćenje projekata i renovacija
  • terenski rad, obilazak projektnih lokacija
  • prezentacija mogućnosti i rješenja te dogovori s klijentima u Showroomu
  • nadzor izvođenja projektnih rješenja

Uvjeti:

  • SSS/VSS arhitekture, građevinarstva ili dizajna
  • poznavanje osnovnog rada na računalu (MS Office paket, poglavito Excel, Word, Outlook)
  • prednost poznavanje engleskog i talijanskog jezika
  • poznavanje rada u programima za dizajn interijera i eksterijera
  • profesionalnost u komunikaciji i ophođenju s klijentima
  • spremnost na kontinuirano učenje i stručno usavršavanje

Nudimo Vam:

  • Prijem u stalni radni odnos nakon uspješno obavljenog i plaćenog probnog rada
  • Priliku za profesionalni iosobni razvoj
  • Rad u poticajnoj sredini
  • Stručno usavršavanje kroz suradnju s inozemnim partnerima
  • Mogućnost dodatnog obrazovanja
  • Stimulativna i redovna primanja

Ukoliko se želite pridružiti našem timu, i ispunjavate zahtjeve oglasa, Vašu prijavu s detaljnim CV, možete poslati isključivo na e-mail adresu: [email protected] najkasnije do 12. siječnja 2018. godine.

Prijave će biti razmotrene u potpunoj diskreciji. Nepotpune i kasne prijave, neće se razmatrati.

Prodavač u trgovini boja i lakova (m/ž) – više izvršitelja (Mostar, Čitluk, Međugorje)

Opis posla:

  • prodaja, zaprimanje i izlaganje roba
  • planiranje i kontrola zaliha
  • kontrola cijena i rokova, te deklariranje roba
  • konstantna briga o čistoći, urednosti i izloženosti
  • rukovođenje dokumentacijom vezanom uz prijem i otpremu roba

Uvjeti:

  • minimalno SSS
  • prednost poznavanje engleskog jezika
  • dobre organizacijske sposobnosti i profesionalnost pri obavljanju svih dužnosti
  • dobre komunikacijske vještine i načini ophođenja s kupcima
  • odgovornost i pouzdanost u poslu
  • vozačka dozovla B kategorije
  • spremnost na učenje i kontinuiranu edukaciju

Nudimo Vam:

  • Priliku za profesionalni i osobni razvoj
  • Stručno usavršavanje kroz suradnju sa inozemnim partnerima

Ukoliko želite da se pridružite našem timu, i ispunjavate zahtjeve oglasa, Vašu prijavu s detaljnim CV, možete poslati isključivo na e-mail adresu: [email protected] najkasnije do 12. siječnja 2018. godine.