PROJECTA d.o.o.

Natječaj za posao: Elektroinstalater / monter

Gospodarstvo / Promo | 04. 01. 2022. u 18:50 Promotivni tekst

Na osnovu ukazane potrebe PROJECTA d.o.o. Mostar, raspisuje NATJEČAJ za prijem u radni odnos

ELEKTROINSTALATER / MONTER – više izvršitelja

Opis poslova:

- Izvođenje električnih instalacija jake i slabe struje u objektima visokogradnje

Potrebni uvjeti:

- Srednja elektrotehnička škola,
- Radno iskustvo najmanje godinu dana na istim ili sličnim poslovima
- Timski rad
- Rad na visini
- Poznavanje propisa i materijala u izvođemju električnih instalacija
- Položen vozački ispit B kategorije

Od Vas očekujemo:

- Odgovornost i sposobnost rada u timu
- Samoinicijativnost

Ostale napomene:

- Radni odnos se zasniva na određeno / neodređeno vrjeme.
- Prijave za posao sa CV-om dostaviti na email adresu [email protected] ili na adresu
PROJECTA d.o.o., Blajburških žrtava bb, 88000 Mostar (osobno ili putem pošte)

Pristiglu dokumentaciju PROJECTA d.o.o. nije dužna vratiti kandidatu.

Natječaj ostaje otvoren do 31.01.2022.god.