1Zrinjski slavio u Tuzli, Filipović dvostruki strijelac'Plemićima' puni plijenZrinjski slavio u Tuzli, Filipović dvostruki strijelacMostarci su se izjednačili sa Željezničarom na vrhu ljestvice s 12 bodovaZrinjski torpedirao Čapljinu8:0Zrinjski torpedirao ČapljinuMostarci će borbu za bodove nastaviti s dva vezana gostovanja kod Slobode i VitezaStojkić donio radost navijačima ZrinjskogFotoMinimalna pobjedaStojkić donio radost navijačima ZrinjskogJedini pogodak na utakmici postigao je Pero Stojkić u 60. minutiSlišković: Imamo problem pada koncentracijeZrinjskiSlišković: Imamo problem pada koncentracije“Očekivao sam najmanje bod, ali u ekipi nismo imali raspoloženog igrača”Glišić s penala nanio Plemićima prvi poraz'Plemići' zapeliGlišić s penala nanio Plemićima prvi porazNakon dvije uvodne prvenstvene pobjede, Zrinjski je danas u Bijeljini poražen 1:2.Slišković: I u Bijeljinu po tri bodaZrinjskiSlišković: I u Bijeljinu po tri boda"Nekih većih promjena u sastavu neće biti. Jedino Jedino imamo dvojbi u veznom redu”U Bijeljini sudi Irfan Peljto premijer liga bihU Bijeljini sudi Irfan Peljto Branitelju naslova Zrinjskom ovo je drugo ovosezonsko gostovanje nakon slavlja na Koševu na otvaranju prvenstvaNemanja Bilbija produžio s PlemićimaMVPNemanja Bilbija produžio s 'Plemićima'Službeni debi u dresu Zrinjskog upisao je 28. veljače 2016. u remiju protiv Sarajeva (2:2) te se odmah u prvom nastupu upisao u strijelce, dok je trenutačno na 48 nastupa, 17 pogodaka i 16 asistencijaAzijski dvojac upisao prvi nastup za Plemiće벨 레즈Azijski dvojac upisao prvi nastup za ''Plemiće''Igrali su nogometaši koji su noć ranije ostali bez minutaže, te igrači na probi1Sjevernokorejski reprezentativac na probi u Zrinjskom!Prvak ne mirujeSjevernokorejski reprezentativac na probi u Zrinjskom!Hyon-Uk se već nalazi u Mostaru i danas bi se trebao priključiti treninzima