''Posušje 2017''

Vijeće mladih u Posušju organiziralo prvi turnir u uličnom nogometu

Sport / Flash | 25. 07. 2017. u 06:26 D.L.

U organizaciji Vijeća mladih općine Posušje u nedjelju je završio prvi turnir u uličnom nogometu ''Posušje 2017''.

Tijekom subote i nedjelje 22 ekipe natjecale se za titulu najbolje u uličnom nogometu. Turnir se igrao prema knock-out sustavu, tako da je nedjelja bila predviđena za samu završnicu turnira.

Turnir je osvojila ekipa Grubine koja je u finalu uvjerljivo slavila protiv Pologa 7:2. U utakmici za treće mjesto Joga Bonito je s 2:1 slavila protiv Autopraonice i tepih servisa Domo.

Najbolji strijelac turnira je Ivan Crnjac iz ekipe Joga Bonito dok je najboljim igrače proglašen Vjeko Jonjić iz ekipe Grubine. Prvoplasiranoj ekipi, uz pehar, pripala je i novčana nagrada u iznosu od 500 KM. Drugoplasirani su također uz pehar osvojili i 200 KM dok su trećeplasirani osvojili 100 KM.