Jesu li gosti oštećeni?

VIDEO | Pogledajte sporne situacije s utakmice GOŠK - Široki Brijeg

Sport / Nogomet | 13. 08. 2017. u 21:16 D.L.

GOŠK je s 2:1 slavio protiv Širokog Brijega u susret 4. kola Premijer lige BiH igranom u Gabeli.

No, dosta repova će se vući za glavnim sucem Draganom Petrovićem iz Banja Luke koji je oštetio Široki Brijeg za najmanje dva jedanaesterca.

Prva sporna situacija dogodila se u 31. minuti kada je braniča GOŠK-a prilikom primanja lopta pogodila u ruku. U 45. minuti slična situacija, branič domaćih bio je na podu, a lopta mu se odbila od obje ruke, no sudac je previdio i tu situaciju.

Treća sporna situacija, i ponovno je ruka bila u pitanju, dogodila se u 90. minuti.

Sudačke pogreške ne umanjuju zasluženu pobjedu GOŠK-a, a suca je otvoreno krizirao i trener Širokog Brijega Goran Sablić na press konferenciji nakon utakmice.

NK Široki Brijeg je na svom službenom YouTube kanalu objavio video spornih situacija koje je zabilježila klupska televizija NKŠB TV, a u videu su izdvojene dvije situacije, pogledajte i procijenite sami: