NKŠB TV

VIDEO | Pogledajte pogotke s utakmice Željezničar - Široki Brijeg te reakcije nogometaša

Sport / Nogomet | 27. 04. 2017. u 12:44 D.L.

Još ne nisu slegli dojmovi nakon sinoćnje sjajne predstave Širokog Brijega na Grbavici gdje su s 3:0 razbili Željezničara u uzvratnom susretu polufinala Kupa BiH te im očitali lekciju iz nogometa.

U prilogu televizije Nogometnog kluba Široki Brijeg pogledajte pogotke s utakmice, atmosferu u momčadi prije i poslije te izjave članova stručnog stožera i igrača.

Podsjećamo, Dejan Čabraja doveo je momčad u vodstvo već u 5. minuti, a samo četiri minute kasnije Boris Panžda udvostručio je vodstvo.

Slamku spasa Željezničara dao je sudac Zoran Grbić koji je u 44. minuti dosudio nepostojeći jedanaesterac, no vratar Luka Bilobrk obranio je udarac Zajka Zebe.

Konačnih 3:0 postavio je svojim drugim pogotkom Čabraja u 55. minuti. Domaći su 74. minuti pogli ublažiti poraz kada im je sudac Grbić ponovno poklonio jedanaesterac, no Bilobrk je ponovno obranio - ovoga puta Samiru Bekriću.